Skip to content Skip to footer

BMX raja tööd jätkusid pinnase töödega

Selle nädala algus oli BMX Tallinna jaoks väga oluline. Oleme oma raja töödega jälle suure sammu edasi liikunud. Seni tehtud töödele sai tehtud korralik lisa tänu Koeru Infrateenustele, kes tuli meile appi kopaga, et sademete rohkematel perioodidel kõik endiselt kenasti toimiks. Olime varasemalt juba teinud kraave ja paigutanud raja alt läbi torusid, kuid pinnas oli mitmetes kohtades endiselt veel valepidi kaldu ja vesi sai koguneda sirgete vahele. Koeru Infrateenuste osav kopajuht aitas kalded paika saada ja nüüd said varem paigutatud torud korralikult tööd teha. Saatuse tahtel oli esmaspäeval üle keskmise korralikum sadu ja töötulemus oli silmaga näha. 

Aga see pole veel kõik. Meile tuli appi ka Väo karjäär, kes lubas meile paetuhka ja kildu. Paetuha ja killu kohale jõudmise rajale võttis enda kanda Koeru Infrateenused. Seega nüüd on meil koormate kaupa tuhka ja kildu, mille laialivedu rajale saab juba hoo sisse algaval nädalavahetusel. 


1 Comment

  • Post Author
    Ashton Porter
    Posted 4. June, 2020 at 11:09

    Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore tefe.

Comments are closed.

BMX treeningud
kõikidele

Aadress

Estonia —
Ilvese põik 5, Uuesalu küla
Harjumaa, 75331

Sotsiaalmeedia
Liitu uudiskirjaga